Trainingstijden

De trainingstijden voor het seizoen 2016 - 2017 zijn als volgt:

 

 

Training 1

Training 2

 Training 3

HEREN 1 (HS-1)

Dinsdag

21:15 - 22:30

Omnibus

Donderdag

21:15 - 22:30

Omnibus

 

HEREN 2 (HS-2)

Dinsdag

21:15 - 22:30

Omnibus

Donderdag

20:00 - 21:15

Omnibus

 

HEREN 3 (HS-3)

Woensdag

21:00 - 22:30

Omnibus

   

DAMES 1 (DS-1)

Donderdag

20:00 - 21:15

Omnibus

 

 

RECREANTEN-1

Donderdag

21:15 - 22:30

Omnibus

   

RECREANTEN-2

Dinsdag

21:15 - 22:30

Omnibus

   

MANNEN U20 (18 en 19 jaar)

MANNEN U20-1 (JU20-1)

Maandag

19:30 - 21:00

Omnibus

Woensdag

19:30 - 21:00

Omnibus

Donderdag

21:15 - 22:30

Omnibus

MANNEN U20-2 (JU20-2)

Dinsdag

20:00 - 21:15

Omnibus

Donderdag

20:30 - 22:00

Rietebeek

 

MANNEN U20 (Startersgroep)

Dinsdag

19:30-21:00

Salamander

Vrijdag

19:00 - 20:30

Salamander

 

VROUWEN U18/U16 (14 t/m 17 jaar)

VROUWEN U18/U16-1 (VU18-1)

Dinsdag

20:00 - 21:15

Omnibus

Donderdag

18:45 - 20:00

Omnibus

 

MANNEN U18 (16 en 17 jaar)

MANNEN U18-1 (JU18-1)

Dinsdag

19:30 - 21:00

Salamander

Donderdag

20:00 - 21:15

Omnibus

 

MANNEN U18 (Startersgroep)

Dinsdag

19:30-21:00

Salamander

Vrijdag

19:00 - 20:30

Salamander

 

MANNEN U16 (14 en 15 jaar)

MANNEN U16-1 (JU16-1)

Dinsdag

20:00 - 21:15

Omnibus

Donderdag

18:30 - 19:45

Malburcht

 

MANNEN U16 (Startersgroep)

Dinsdag

19:30-21:00

Salamander

Vrijdag

19:00 - 20:30

Salamander

 

MANNEN en VROUWEN U14 (12 en 13 jaar)

MANNEN U14-1 (JU14-1)

Dinsdag

18:45 - 20:00

Omnibus

Donderdag

18:45 - 20:00

Omnibus

 

MANNEN U14-2 (JU14-2)

Dinsdag

18:45 - 20:00

Omnibus

Donderdag

17:30 - 18:45

Omnibus

 

VROUWEN U14-1 (VU14-1)

Dinsdag

18:45 - 20:00

Omnibus

Donderdag

18:45 - 20:00

Omnibus

 

MIX U12(10-11 jaar), U10 (8-9 jaar) en U9/U8 (5-8 jaar)

MIX U12 (2 Teams)

Dinsdag

17:30 - 18:45

Omnibus

Donderdag

17:30 - 18:45

Omnibus

 

MIX U10

Dinsdag

17:30 - 18:45

Omnibus

 

 

MIX U9/U8

Donderdag

16:30 - 17:30

Omnibus

 

 

INSTUIF Starterstrainingen (5-11 jaar)

INSTUIF A

Dinsdag

16:30 - 17:30

Omnibus

   

INSTUIF B

Woensdag

14:00 - 15:00

Salamander

   

Aangepast basketbal

A Team

Zaterdag

10:00 - 11:00

Salamander