• Arnhem Eagles MSE 2 BASKETBALL

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Donderdag 20:00 tot 21:15 Omnibus
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Arnhem Eagles MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amical MSE 14400314274408
    2BV Orca's MSE 15401323273508
    3Trajanum MSE 25212292279135
    4Hanze Stars MSE 12200149132174
    5Arnhem Eagles MSE 23201208194144
    6WSV MSE 1411223823713
    7Rebound '73 MSE 14103275263122
    8SBA Sphinx MSE 14103221286-652
    9BV Wyba MSE 25104309369-602
    10B.V. Batouwe MSE 400000000
    11De Snipers MSE 100000000
    12Red Giants MSE 22002142164-220