• Arnhem Eagles MSE 4 BASKETBALL

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag21:15 tot 22:30Omnibus
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Arnhem Eagles MSE 4 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Challenge MSE 33300190154366
    2Pluto MSE 14301260223376
    3Wildcats MSE 23201204189154
    4Arnhem Eagles MSE 400000000
    5Arnhem Eagles MSE 300000000
    6Basketiers '71 MSE 200000000
    7Black Stars MSE 200000000
    8Flip Stars MSE 100000000
    9Pigeons MSE 200000000
    10Trajanum MSE 410015859-10
    11Joy-M MSE 12002109159-500
    12SBA Sphinx MSE 23003137174-370