• Arnhem Eagles MSE 6 BASKETBALL

  • Arnhem Eagles MSE 6

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Teamsponsors

    Geen informatie

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berg, Leon van denTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Dinsdag21:15-22:30Omnibus
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 feb. 13:45Arnhem Eagles MSE 6 - Joy-M MSE 2MFC de Omnibus
    11 feb. 20:15Black Stars MSE 2 - Arnhem Eagles MSE 6't Gastland
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    28 jan.Pluto MSE 2 - Arnhem Eagles MSE 669 - 32
  • Poulestanden Arnhem Eagles MSE 6 ( 3e Klasse MSE-3A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Challenge MSE 313120194265728524
    2Pigeons MSE 2 *13110279861818020
    3Basketiers '71 MSE 21290379661218418
    4Wildcats MSE 21270574463211214
    5B.V. Batouwe MSE 4136077767641212
    6Pluto MSE 2136077576936412
    7Trajanum MSE 413607745742312
    8Black Stars MSE 212507636793-15710
    9Arnhem Eagles MSE 612309641825-1846
    10SBA Sphinx MSE 3122010537755-2184
    11Joy-M MSE 2111010572853-2812