• Arnhem Eagles VSE 1 BASKETBALL

  • Arnhem Eagles VSE 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team sponsoren

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Brouwer, LiamTechnische stafCoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Zaal
    Maandag18:45 tot 20:00Omnibus
    Woensdag 19:45 tot 21:00 Lorentz
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Arnhem Eagles VSE 1 (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BV Orca's VSE 2191900102340861538
    2Basketiers '71 VSE 1191603112076935132
    3Arnhem Eagles VSE 119140591360730628
    4WSV VSE 1199010748831-8318
    5BV Orca's VSE 318909643749-10614
    6SV Twello VSE 1187011737826-8914
    7Landstede Basketbal ZAC VSE 2198011769794-2512
    8Hanze Stars VSE 1197012500602-10210
    9Rebound '73 VSE 1174013661915-2548
    10Trajanum VSE 2187011700756-568
    11BCE'78 VSE 1192017401958-5570